Koterovská náves a její obnova

Aktuální akce:

Pozvánka na maškarní ples

Maškarní ples pro dospělé se uskuteční v sobotu 27.2. od 20h a dětský maškarní ples v neděli 28.2. od 14h v koterovské sokolovně. Všechny srdečně zveme!

Zveřejněno: 22. 2. 2016, Iveta Honzíková

Přihlaste své děti na letní tábor s koňmi

Farma Jitřenka Koterov zve děti ve věku 6 - 12 let na příměstský tábor. Děti si užijí vyjížďky na koních a péče o ně spoustu dalšího dobrodružství.

Zveřejněno: 10. 2. 2016, Iveta Honzíková

Staročeské vepřové hody

Pokud jste milovníky poctivých zabijačkových produktů, vydejte se do Koterova k hasičům v sobotu 20. února na Staročeské vepřové hody.

Zveřejněno: 1. 2. 2016, Iveta Honzíková

V informačním centru jsou nově v prodeji turistické známky a nálepky

Koterov se stal jednou z dalších turistických lokací, které začaly prodávat turistické známky a nálepky. Obojí lze zakoupit v turistickém…

Zveřejněno: 14. 1. 2016, Iveta Honzíková

Vánoční charitativní trhy

Srdečně vás zveme na Vánoční charitativní trhy, jejichž součástí je zároveň bohatý pódiový program, ruční dílničky pro děti a také hromadné vypouštění balónků s přáním Ježíškovi.

Zveřejněno: 2. 12. 2015, Iveta Honzíková

Rozsvícení vánočního stromu v Koterově

Koterovští mají i letos svůj vánoční strom, který budou slavnostně rozsvěcovat. Těšit se můžete na zpívání koled i lahodné nápoje na zahřátí.

Zveřejněno: 24. 11. 2015, Iveta Honzíková

Do Koterova zavítali včelaři z celého kraje

Koterovská náves voněla medem včelařů, ale také pokrmy z kuchařské show. Kuchaři Martin Svatek a Tomáš Popp odtajnili své recepty.

Zveřejněno: 6. 10. 2015, Iveta Honzíková

Farma Jitřenka pořádá "Den otevřených vrat"

V neděli 27.9. bude jedinečná příležitost prohlédnout si koně a další zvířata na Farmě Jitřenka v Koterově, užít si zábavný program a zároveň pomoci kdysi týranému koni Čerkésovi.

Zveřejněno: 21. 9. 2015, Iveta Honzíková

Medový jarmark

Během druhého ročníku Medového jarmarku v Koterově se návštěvníci mohou těšit na ty nejlepší včelařské produkty, farmářské produkty i pódiová vystoupení.

Zveřejněno: 9. 9. 2015, Iveta Honzíková

Letní kino

V týdnu od 10. do 16. srpna se na hřišti za sokolovnou v Koterově bude opět promítat. K prohlédnutí fotogalerie ze světelné show.

Zveřejněno: 20. 7. 2015, Iveta Honzíková

Jízdní řád a ceník jízdy v historickém vlaku

V sobotu 2.5.2015 se během Slavností svobody v Koterově můžete nechat svézt historickým vlakem, na který bude probíhat nálet.

Zveřejněno: 22. 4. 2015, Iveta Honzíková

Jak se dostat na Slavnosti svobody do Koterova?

a) posílení MHD- autobusová linka č. 51 Slovany - Koterov bude posílena několika spoji, které budou návštěvníky Slavností svobody do Koterova ZDARMA přivážet…

Zveřejněno: 14. 4. 2015, Iveta Honzíková

Slavnosti svobody v Koterově

70. výročí osvobození se v Koterově oslaví historickou rekonstrukcí náletu letounu na vlak! Konat se bude tradiční pochod i celodenní doprovodný program.

Zveřejněno: 9. 4. 2015, Iveta Honzíková

Velikonoční neděle v Koterově patřila souboji nádivek

Druhý ročník soutěže o nejlepší velikonoční nádivku zná svého vítěze. Stejně jako v loňském roce obhájila prvenství paní Květa Andrlíková z Blovic.…

Zveřejněno: 7. 4. 2015, Iveta Honzíková

Velikonoční nádivka v Koterově

Soutěž o nejlepší velikonoční nádivku, prodej ručně pletených proutěných výrobků, soutěže pro děti a další zajímavý program nabízí akce Velikonoční nádivka v Koterově.

Zveřejněno: 27. 3. 2015, Iveta Honzíková

předchozí1 | 2 | 3 | 4 | 5další