Koterovská náves a její obnova

Aktuální akce:

V Koterově byla vyhlášena nejlepší velikonoční nádivka

Soutěž o nejlepší velikonoční nádivku, kterou pořádali koterovští hasiči ve spolupráci s MO Plzeň 2 - Slovany, strhla v Koterově velkou odezvu místních i přespolních. O titul nejlepší nádivky se ucházelo celkem 32 soutěžících, kteří přinesli vzorky svých vlastnoručně zhotovených nádivek.

Soutěžící nádivky byly rozmanité nejen svojí chutí, vůní, ale také vzhledem. Ty nejlahodnější nádivky hodnotila porota v čele se starostou Slovan Lumírem Aschenbrennerem. Oceněno bylo deset nejlepších nádivek, ale také ta nejhorší.

Zajímavý program byl připraven ale také pro nesoutěžící. Děti se mohly povozit na ponících, nechat si namalovat obličej nebo se naučit, jak se plete pomlázka. Vyzkoušet si mohly také zdobení vajíček nebo vytváření dalších velikonočních dekorací. Příjemným oživením se pro všechny návštěvníky stala divadelní scénka s velikonočním námětem.

Během akce nebyla nouze o hudební program a jako občerstvení se podávaly výtečné klobásy. I přes aprílové počasí se Velikonoční nádivka v Koterově vydařila. Prohlédněte si fotografie z akce!

 

Zveřejněno: 24. 4. 2014, Iveta Honzíková